Семья

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Семья » Общение » Порадьте букет квітів


Порадьте букет квітів

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Доброї ночі всім! Хочу для дружини влаштувати романтичний вечір на день Св. Валентина, все вже продумав до дрібниць, залишилося лише підібрати гарний букет квітів. Порадьте які квіти краще подарувати, та в якому магазині у Львові купити.

Теги: квіти Львів

0

2

Ось і я чекаю від свого чоловіка в день закоханих романтики, вже декілька днів натякаю на квіти, а він ігнорує. Тобі можу порадити перевірений мною квітковий магазин, де я багато раз купувала дуже гарні букети квітів.

0

3

Ми у Львові проживаємо буквально кілька місяців, тому я зовсім не орієнтуюсь у квіткових магазинах. Підкажи, будь ласка, в якому саме квітковому магазині ти купуєш квіти? Буду дуже вдячний!

0

4

Ось перейди за цим посиланням https://kvitna.ua/ і ти потрапиш до інтернет-магазину Квітна, в ньому дуже великий вибір вже готових букетів, і кожен з них дуже гарний, і є дизайнерською роботою флориста.

Купити тобі раджу саме букет троянд, і що більше він буде, то краще. Наприклад, подивися на букет 45 піоновидних еквадорських троянд «Pink Expression», який складається з 45 піоновидних троянд коралового кольору. Перед таким букетом точно не встоїть будь-яка жінка, це як кажуть безпрограшний варіант. Доставлять тобі цей букет безкоштовно, на будь-яку адресу у Львові. Доставка у них дуже швидка, вже протягом години після замовлення, квіти принесуть додому. Працюють вони 24/7, тому не варто боятися, що магазин не працює, чи пізно за часом. Квіти завжди доставляють у максимально свіжому стані, можна як доповнення до квітів замовляти листівку зі словами кохання. Загалом сервіс у них на висоті, всі букети виготовляють швидко і ідеально за своїм зовнішнім виглядом.

https://forumupload.ru/uploads/001a/2f/c5/113/t591745.png

0

5

а мы не празднуем ...

0


Вы здесь » Семья » Общение » Порадьте букет квітів


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно