Семья

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Семья » Общение » Вибір ігрового смартфона


Вибір ігрового смартфона

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Скажіть, друзі, а яка вартість ігрових смартфонів в даний час? Я давно хотів купити собі такий, але боюся переплатити за марку, а не за якість. Сподіваюся на ваші поради.

0

2

Залежить від того, які параметри ви шукаєте в ігровому смартфоні. Однак, я б порекомендував Oppo Find X5 Pro. Цей телефон коштує близько 30 тисяч, і він має один з найкращих дисплеїв на ринку. Він також має потужний процесор і велику батарею, що забезпечує довгу ігрову сесію без уповільнень.

0

3

А як щодо Xiaomi Black Shark 4? Я чув, що це один з найкращих ігрових смартфонів на ринку. Він також має швидкий процесор і потужний акумулятор, але коштує значно менше, ніж Oppo Find X5 Pro. Його вартість на поточний момент становить близько 20 тисяч.

0

4

Oppo Find X5 Pro, Це чудовий телефон для ігор. Однак, якщо ви хочете заощадити трохи грошей, Xiaomi Black Shark 4 - це також чудовий вибір. Можете попередньо подивитися вибір смартфонів https://zhuk.ua/smartfoni-xiaomi/ в інтернет магазині Жук, і тоді вже визначатися з вибором.
Я особисто використовував Xiaomi Black Shark 4 протягом декількох місяців, і мені дуже сподобалося, як він обробляє ігри та медіа. Він також має безліч налаштувань для налаштування ігрового досвіду, таких як вібрація та звук. Його батарея також тримає довго, що є важливим фактором для ігрового смартфона.

0

5

Я сейчас тоже выбираю себе мобильный. Мне тоже это очень актуально в данный момент.

0

6

Меня не так давно заинтересовал телефон samsung galaxy a23 qiymeti и я прям не могу им нарадоваться. Кстати, покупая в этом маркетплейсе устройство - я получила кешбек с этой покупочки.

0


Вы здесь » Семья » Общение » Вибір ігрового смартфона


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно